Bvlgari Gyan for men EDP

Bvlgari Gyan for men EDP

36,000,000ریال
تولید کننده:Bvlgari
کد محصول: 783320521027
موجودی 5

بررسی اجمالی

برند Bvlgari ،یک برند لوکس ایتالیایی برای محصولات فشن و مد است که به وسیله Stotirios Voulgaris در سال ۱۸۸۴ تاسیس شد. نام این کمپانی از نام خانوادگی موسس آن گرفته شده است و حرف V که در نام این برند آمده است کاراکتر الفبایی قدیمی لاتین برای حرف U می با...

برند Bvlgari ،یک برند لوکس ایتالیایی برای محصولات فشن و مد است که به وسیله Stotirios Voulgaris در سال ۱۸۸۴ تاسیس شد. نام این کمپانی از نام خانوادگی موسس آن گرفته شده است و حرف V که در نام این برند آمده است کاراکتر الفبایی قدیمی لاتین برای حرف U می باشد، بنابراین نام این برند به صورت Bulgari تلفظ می شود.

موسس این کمپانی سوتیریو وولگاریس، در اصل زاده کشور یونان می باشد که در آن کشور او کار در صنعت جواهر را آموخت. او در سال ۱۸۷۷ کشور موطن خود را ترک کرد و به Corfu و سپس به ناپل رفت که قبل از ساکن شدن او در سال ۱۸۸۱ در رم بود. او در سال ۱۸۸۴ کارخانه و کمپانی بولگاری را تاسیس کرد.

مغازه اصلی این کمپانی در سال ۱۹۰۵ با کمک پسران او باز شد که در Via dei Condotti بود و به سرعت خیلی موفق شد و به شهرت بالایی رسید. اولین مغازه های بین المللی این کمپانی در سال ۱۹۷۰ در نیویورک، پاریس، ژنو و مونت کارلو افتتاح شد. کمپانی بولگاری چندین سال است که در هتل Pierre در نیویورک نمایشگاه ها و فروشگاه های مخصوص خود را دارد و در سرتاسر جهان بیش از ۳۰۰ فروشگاه دارد.

جنسیت
مردانه
حجم
100 میل
رایحه
شرقی چوبی - Oriental Woody
ساعت مناسب
شب
سال تولید
بعداز2015
فصل مناسب
بهار
تابستان
زمستان
پاییز
هرم بویی
رایحه اصلی نعناع هندی
رایحه میانی روایح دودی
پیش رایحه یاس

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید